Станції для дослідження осаду сечі

Автоматична станція осаду сечі iQ-200 автоматично виконує пряме мікроскопічне дослідження сечі, при якому не потрібне центрифугування. Дослідження проводиться із стандартних пробірок із сечею (необхідний об'єм 2 мл сечі).

Зразок за допомогою вбудованого дозатора подається у вимірювальну камеру за принципом проточної цитометрії. У вимірювальній камері кожен елемент вибудовується та позиціонується у фокальній площині і потім фотографується. Таким чином, протягом хвилини створюється банк образів (мікрофотографій) всіх елементів, які були знайдені у зразку. Частота фотографування близько 24 кадри/сек (500 кадрів на зразок) дозволяє досліджувати до 60 зразків на годину. Всі отримані фотографії клітин та інших елементів сечі аналізуються у реальному часі за допомогою спеціального програмного забезпечення. Усі об'єкти розпізнаються та автоматично класифікуються за своїми первинними ознаками.

Для дослідження необхідно всього 2 мл необробленої сечі у стандартній пробірці. Можливе завантаження - 50 зразків у п'яти штативах, є можливість встановлення нових штативів під час роботи, можливість STAT зразків, можливість штрих-кодування зразків. Продуктивність 60 зразків/год.

Для роботи необхідні такі матеріали: iQ Lamina обтискаюча рідина, iQ калібратор Twin Pack, розріджувач, очищувач та калібратор iQ Control/Focus.

Варіанти виконання автоматичного аналізатора мікроскопії сечі iQ 200 відрізняються тільки за продуктивністю:

  • iQ 200 SELECT – 40 зразків/год
  • iQ 200 ELITE – 70 зразків/год
  • iQ 200 SPRINT – 101 зразок/год