Дозатори серії Лайт

Легке рішення для оптимального дозування – дозатори серії Лайт.

Удосконалений механізм встановлення об'єму дозування (AVG)

Дозатор Лайт обладнаний автономним модульним механізмом регулювання об'єму для підвищення точності та відтворюваності. Нове точне регулювання об'єму дозволяє встановити об'єм дозування з найменшим кроком.

Крім того, для зменшення впливу тепла руки на результат дозування механізм встановлення об'єму має термоізоляцію від корпусу дозатора.

Великий та чіткий дисплей

Для кращої читальності встановленого об'єму дозатор має великий контрастний чорно-білий дисплей з великими цифрами.

Також ми додали шкалу надточної установки об'єму, щоб покращити точність та відтворюваність результатів дозування.

Легкість дозування

При рутинній роботі в лабораторії потрібен зручний дозатор. Ленпіпет Лайт відповідає всім сучасним вимогам ергономіки, підвищує комфортність роботи лаборанта, значно зменшує постійну напругу м'язів та сухожиль руки і запобігає ризику розвитку «травми від постійної напруги» (RSI, repetitive strain injury), пов'язаної з професійною діяльністю.

Нова конструкція операційної кнопки

Верхня частина операційної кнопки вільно обертається, запобігаючи випадковій зміні встановленого об'єму. При цьому нижня частина операційної кнопки залишається нерухомою та забезпечує точну установку об'єму.

Дозатор Ленпіпет Лайт поєднує в собі новий дизайн, ергономіку та функціональність, що дозволяє досягти нового рівня точності та надійності дозування.

Технічні характеристики дозаторів змінного об'єму Ленпіпет Лайт

Технічні характеристики дозаторів фіксованого об'єму Ленпіпет Лайт